Drobečková navigace

Úvod > Historie firmy

Historie firmy

Společnost vznikla v roce 2002 jako sdružení, od roku 2004 – s.r.o. a to s cílem kvalitního provádění tepelných izolací na různých objektech, které jsou vhodné pro aplikaci foukané minerální vaty. V této době jsme výhradním dodavatelem kvalitní tuzemské foukané minerální vaty „IZOSPOL“. Nedílnou součástí naší práce je také poradenství v oblasti šetření Vašich financí a to v oblasti vytápění. V letních měsících řešíme zbytečné přehřívání obytných místností.

Náš cíl

V souvislosti se zvyšováním cen energií a tím i vyšší cenou vytápění objektů a stále rostoucími požadavky na dobře zateplený dům si každý klade otázku – Jak a kde ušetřit? Ve špatně izolovaném domě uniká většina tepla stropem na půdu. Proto je nejlepší vždy začít, jak při výstavbě nového, tak při renovaci staršího domu, právě izolací stropu. Izolace minerální vatou je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak efektivně zateplení půdních prostorů provést a tím úniku tepla směrem vzhůru zabránit.

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.