Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky:

Jarní akce

Doprava po celé ČR ZDARMA

 

 

Co je foukaná minerální izolace?

 

Foukaná izolace IZOSPOL Granulát zajišťuje dodatečné zateplení stropních konstrukcí, zejména duté stropy, volné plochy nevyužitých půd, ploché duté pultové střechy, ale také duté stěny panelových domů.

Víte že:

  • izolovaný strop foukanou minerální vatou ušetří až 25% nákladů za vytápění a přitom je až 12x levnější než izolace fasády nebo výměna oken?
  • izolace půdy foukanou izolací IZOSPOL Granulát  zvyšuje teplotu, šetří za topení a to vše s návratností od 3 do 5  let?

Díky moderní technologii a špičkovému materiálu je velmi rychlá realizace zateplení, dlouhá životnost a až 12 let záruka.

Naše cenové kalkulace jsou pevné, žádné vícepráce. Zaplatíte jen to co si objednáte. 

 

 

Novostavby

technologii foukané minerální vaty lze provést rychle a jednoduše tepelnou izolací vazníkových konstrukcí novostaveb, tzv. bungalovů.

 

Trámový strop

dalším využitím technologie foukané minerální vaty je izolace konstrukce trámových stropů. Jednoduše a bez vyklízení půd. Jenom z několika otvorů.

 

Rekonstrukce

technologii foukané minerální vaty lze výhodně provést i při rekonstrukci rodinných, bytových a panelových domů. Nafoukáním minerální vaty do mezistřešníhé prostoru dvouplášťových střech. 

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA SLUŽEB ČI PRODUKTŮ

 
 
 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.