Drobečková navigace

Úvod > Nejčastější dotazy > Co je foukaná minerální izolace?

Co je foukaná minerální izolace?Datum konání:
4.4.2022

Foukaná izolace IZOSPOL Granulát zajišťuje dodatečné zateplení stropních konstrukcí, zejména duté stropy, volné plochy nevyužitých půd, ploché duté pultové střechy, ale také duté stěny panelových domů.

Víte že:

  • izolovaný strop foukanou minerální vatou ušetří až 25% nákladů za vytápění a přitom je až 12x levnější než izolace fasády nebo výměna oken?
  • izolace půdy foukanou izolací IZOSPOL Granulát  zvyšuje teplotu, šetří za topení a to vše s návratností od 3 do 5  let?

Díky moderní technologii a špičkovému materiálu je velmi rychlá realizace zateplení, dlouhá životnost a až 12 let záruka.

Naše cenové kalkulace jsou pevné, žádné vícepráce. Zaplatíte jen to co si objednáte. 

Novostavby

technologii foukané minerální vaty lze provést rychle a jednoduše tepelnou izolací vazníkových konstrukcí novostaveb, tzv. bungalovů.

Trámový strop

dalším využitím technologie foukané minerální vaty je izolace konstrukce trámových stropů. Jednoduše a bez vyklízení půd. Jenom z několika otvorů.

Rekonstrukce

technologii foukané minerální vaty lze výhodně provést i při rekonstrukci rodinných, bytových a panelových domů. Nafoukáním minerální vaty do mezistřešníhé prostoru dvouplášťových střech. 

Nezávazná poptávka služeb či produktů


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.