Drobečková navigace

Úvod > Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy


Návratnost investice do izolace

Datum konání: 1. 4. 2022

Uvažujete nad tím, jestli provést izolaci stropu? Vyplatí se Vám to vůbec? Jaké jsou náklady na izolaci a kdy se investice do izolace začne vyplácet? Na tyto a mnohé další otázky se pokusíme odpovědět v následujícím článku.Rychlost zateplení domu

Datum konání: 2. 4. 2022

Zateplení domu foukanou izolaci je extrémně rychlý proces a lze ho provádět téměř kdykoliv. Technologie ani materiál není závislý na počasí. Nafoukaná izolace nemusí ani zasychat. Tímto způsobem dokážeme zateplit běžný rodinný domů za pět až šest hodin.Proč si vybrat foukanou izolaci?

Datum konání: 3. 4. 2022

Řešíte zateplení domu a nevíte, pro jakou izolaci se rozhodnout? Jestli je lepší desková či rolovaná izolace? V následujícím článku zjistíte, proč byste se měli rozhodnout pro foukanou izolaci. Ta totiž, na rozdíl od zmiňovaných, vytvoří souvislou vrstvu bez tepelných mostů i kolem různých překážek.Co je foukaná minerální izolace?

Datum konání: 4. 4. 2022

Foukaná izolace IZOSPOL Granulát zajišťuje dodatečné zateplení stropních konstrukcí, zejména duté stropy, volné plochy nevyužitých půd, ploché duté pultové střechy, ale také duté stěny panelových domů.Jaká izolace je nejlepší?

Řešíte izolaci domu a lámete si hlavu s tím, které zateplení domácnosti je nejlepší? Jestli použít klasické polystyrenové desky, foukanou minerální izolaci či izolaci na bázi celulózy? V následujícím článku se pokusíme porovnat jednotlivé metody a druhy tepelné izolace.Jakou zvolit metodu na zateplení stropů hal?

Na každou skladbu stropu je vhodný jiný materiál. Někde doporučujeme použít foukané skelné vlákno jinde zase foukanou minerální vatu či přírodní celulózu. Vždy je ale třeba nehořlavý materiál. V následujícím článku se pokusíme vysvětlit rozdíl mezi těmito typy zateplení.
Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.