Drobečková navigace

Úvod > Nejčastější dotazy > Rychlost zateplení domu

Rychlost zateplení domuDatum konání:
2.4.2022

Rychlost zateplení domu foukanou izolací

Zateplení domu foukanou izolaci je extrémně rychlý proces a lze ho provádět téměř kdykoliv. Technologie ani materiál není závislý na počasí. Nafoukaná izolace nemusí ani zasychat. Tímto způsobem dokážeme zateplit běžný rodinný domů za pět až šest hodin.

Je třeba provádět přípravné práce?

Přípravné práce závisí na stavu půdy, nebo prostoru na izolování. Pokud není zarovnaný celý prostor, tak provedeme izolaci tzv. na klíč. Přestěhujeme překážející předměty či rovnou otevřeme dutinu trámového stropu, nafoukáme izolaci a následně po aplikaci uzavřeme dutinu. Obecně doporučujeme foukat 25-30 cm izolace na strop. Pro dotaci Zelená úsporám 30 cm a více izolace. Nízkoenergetické domy foukáme izolací ve výšce 40–50 cm.

Návaznost jednotlivých prací při aplikaci izolace do trámového stropu

  • Uvolnění celého prostoru půdy a před samotnou aplikací zhodnocení stav objektu odborně vyškoleným pracovníkem
  • Sejmutí prken a vytvoření pracovní lávky
  • Instalace pásů parozábrany a jejich přikotvení k nosným trámům
  • Aplikace foukané minerální izolace montážní hadicí
  • Návrácení prken a jejich kotvení k nosným trámům
  • Rozprostření štěrkového lóže, do kterého se zpět uloží cihly půdovky 

Obraťte se na profesionály v oboru

ABD Izospol provádí zateplení stropů všech zemědělských i průmyslových objektů. Jedná se o stropy pochozí i nepochozí. Realizujeme také izolace na klíč, včetně lávky, nebo celé nové pochozí podlahy. Chcete si od nás nechat zpracovat nezávaznou cenovou nabídku foukané izolace? Nebo si jen nechat ukázat, kolik byste s izolací stropu ušetřili? Napište nám.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.